אפשר לבקש?

פורומים פורומים על האתר משוב אפשר לבקש?

מציג 22 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      כוכב-דוד
      משתתף

למטה, ליד: חזרה לפורום… שיהיה גם קישור: חזרה לעמוד ראשי.

(ותזכורת, אני לא המפקד 🙄 ).

קיים כבר, המפקד! 🙂

Uploaded with ImageShack.us

כוכב-דוד
      משתתף

איפה??
      הא הנה, למטה למטה מימין. עינים להם ולא יראו…

עריכה:
      ועכשיו גיליתי עוד דבר נחמד מאוד. ההרשמה לקבלת עדכונים מהאשכול וגם הביטול מאוד קלים ואלגנטים. תכף אנסה איך זה עובד…

בהחלט!
      להבדיל מהפורום הקודם, כאן אין רישום מיידי לקבל עדכונים. צריך לעשות את זה ידנית.

כוכב-דוד
      משתתף

איך עושים את זה?
      ואגב, מה זה הכוכבים האדומים שבחלק מהכותרות בדף הבית?

איך עושים שזה יהיה אוטומטי בכל הודעה? שאלה מצוינת שאני עדיין צריך לחפש לה פתרון.
      הכוכב מציין שזה שרשור שאתה משתתף בו.

כוכב-דוד
      משתתף

זה עובד. קיבלתי דוא"ל שיש הודעה חדשה.

@כוכב-דוד wrote:

זה עובד. קיבלתי דוא"ל שיש הודעה חדשה.

באמת פיקפקת? 🙂

כוכב-דוד
      משתתף

לאו דוקא ענין של פיקפוק, אבל סיפוק כשרואים בעין.
      ובכל זאת, לאחר שכתבת שזה עובד רק באופן פרטני, לא הייתי בטוח לגמרי מה הכוונה ומה יהיה. היה איזה פיקפוק.

מה שנקרא – פקוק אותה פיקים. 🙂

כוכב-דוד
      משתתף

@מנהל האתר wrote:

מה שנקרא – פקוק אותה פיקים. 🙂

זה שייך לפורום קריאת התורה, אדוני הבעל-קורא, או בעל-הקורא, או בעל אשת הבעל-קוירא, לא??
      שבת שלוםii

קוירא לא. זה בטוח. אני ס"ט. 🙂

כוכב-דוד
      משתתף

נו, ויש איזה ביטוי ס"טי לאוחז במקצוע הזה?? ברור שלא, כל אחד עולה לתורה וקורא בעליה שלו.

אצלנו זה פשוט. "הקורא בתורה". אס סימפל אס דט.

כוכב-דוד
      משתתף

'אצלינו' זה גם עכשיו – בחודשים אלו??
      במנגינת איזה נוסח אתה קורא עכשיו, אגב?

ירושלמי. כמו תמיד. גם בהמבורג. על אפם וחמתם. 🙂
      סתם. דווקא אוהבים את הקריאה שלי. הזקנות תמיד באות לספר לי שכשאני קורא "בעברית" (ככה הן קוראות לזה) – הן סוף סוף מבינות על מה מדובר.
      קשה שאצל הרב כל "פתח אוהל מועד" הופך לפסח וכל שבת זה שבס.

כוכב-דוד
      משתתף

לפני מספר שנים קרא בן של חבר שלי בבר מצוה שלו בתפילת ותיקין בבית הכנסת של הרב מרדכי אליהו, בנוסח ירושלמי. שמעתי אותו לפני כן, הוא קרא יפה באופן מדהים. ביקשתי מהם איפוא שיבוא לאחר מכן ויקרא גם בבית הכנסת שאני אחראי לדאוג בו לבעל הקורא. כולם מאוד מנומסים, לא אמרו מילה. אבל לאחר מכן ביקשו ממני שלהבא אביא קוראים במנגינת האשכנזים לה הם רגילים. התייאשתי. אנשים כל כך אטומים לקצת גיוון…

@כוכב-דוד wrote:

לפני מספר שנים קרא בן של חבר שלי בבר מצוה שלו בתפילת ותיקין בבית הכנסת של הרב מרדכי אליהו, בנוסח ירושלמי. שמעתי אותו לפני כן, הוא קרא יפה באופן מדהים. ביקשתי מהם איפוא שיבוא לאחר מכן ויקרא גם בבית הכנסת שאני אחראי לדאוג בו לבעל הקורא. כולם מאוד מנומסים, לא אמרו מילה. אבל לאחר מכן ביקשו ממני שלהבא אביא קוראים במנגינת האשכנזים לה הם רגילים. התייאשתי. אנשים כל כך אטומים לקצת גיוון…

בהמבורג יש לא מעט ספרדים, וקהילה (שפעם היתה גדולה) של פרסים. אז קצת סלסול גורם להם נחת רוח.
      האשכנזים – אני מניח שהם מקבלים את זה בגלל שאין ברירה. כשהרב לא נמצא – אין מי שיקרא. כלומר, יש אחד שיודע לקרוא (במבטא [בכי?] סאטמרי כבד) אבל אף אחד לא מבין אותו, והוא יודע את זה מעצמו ולכן לא מוכן לקרוא. אני מניח שכשאעזוב, לא תהיה ברירה וכשהרב לא יהיה – הוא יקרא.

כוכב-דוד
      משתתף

תציע לסאטמרר פיתרון, שיוכל להשתמט מלקרוא – שיעלה ארצה…

@כוכב-דוד wrote:

תציע לסאטמרר פיתרון, שיוכל להשתמט מלקרוא – שיעלה ארצה…

האמת, אני חושב שבגללו באתי לכאן. הוא היום ציוני נלהב ואפילו התגלח ביום העצמאות! 🙂
      אבל לא בזכותי. רק הכרתי לו את האתר של מכון מאיר והם כבר עשו את העבודה. בעיקר את הרב שרקי. הוא מעריץ אותו היום.

כוכב-דוד
      משתתף

מעניין מאוד, אני מכיר עוד בחור ממשפחה חרדית שנעשה ציוני נלהב, וגם הוא מעריץ של הרב שרקי, ואף בנה עבורו אתר. ככלל, ידו בכל בבניית אתרים יהודיים.
      אגב את הרב שרקי אני מכיר לא רק מהשכונה, בשלוש הזדמנויות שונות למדנו באותה ישיבה או מקום.
      את מה שכתבת פה שלח לרב ביגון, זה בודאי ישמח ויחזק אותו מאוד.

@כוכב-דוד wrote:

מעניין מאוד, אני מכיר עוד בחור ממשפחה חרדית שנעשה ציוני נלהב, וגם הוא מעריץ של הרב שרקי, ואף בנה עבורו אתר. ככלל, ידו בכל בבניית אתרים יהודיים.
      אגב את הרב שרקי אני מכיר לא רק מהשכונה, בשלוש הזדמנויות שונות למדנו באותה ישיבה או מקום.
      את מה שכתבת פה שלח לרב ביגון, זה בודאי ישמח ויחזק אותו מאוד.

אני מניח שאתה מתכוון לבחור בעל הערוץ yaadoot ביוטיוב.
      כבר יצא לנו לדבר, וכשהוא ראה את האימייל שלי מהגיגים, הוא כתב משהו "אתה זה שדוד כוכב אמר שהוא בחור טוב" או משהו כזה… 🙂

כוכב-דוד
      משתתף

🙂
      זה אולי מכר שלו…

מציג 22 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.