הפורום ה"ממש ישן"

פורומים פורומים על האתר חדשות האתר הפורום ה"ממש ישן"

הדיון הזה מכיל 8 תגובות, ויש לו 3 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י 03/06/2019, 22:09.

• מאת
    תגובות

שחל
    משתתף

הלינק המוביל לפורום הישן נושן אינו פעיל. האם הפורום אבד לגמרי?

• הדיון הזה עודכן לפני 3 שבועות, 1 יום ע״י בגלל: הורדת תגי HTML

כוכב-דוד
    משתתף

גם אנכי שואל זאת, במיוחד שיש באתרים שונים כגון ויקיפדיה קישורים לפורום הישן.

דוד ארוון
    מנהל בפורום

אני עובד על זה…

טכנית, הפורום ההוא מצריך גרסת PHP מאוד ישנה שהאתר החדש לא יכול לרוץ עליה.

אבל אני מנסה למצוא פתרון. אולי אפילו הערב אם יהיה לי זמן…

כוכב-דוד
    משתתף

יישר כח גדול על המאמץ. וגם על ההצלחות הרבות כמובן.

דוד ארוון
    מנהל בפורום

טוב, סיכום ביניים – שני האתרים עובדים.

נאלצתי להעביר את האתר החדש לשרת נפרד מכיוון ש-2 גרסאות ה-PHP לא יכולות לגור תחת קורת גג אחת.

לעתיד, אני מקווה שאצליח להעביר את השרת הישן לאתר החדש, אבל הוא כל כך ישן ובסיס הנתונים שלו כל כך גדול, שאני לא מצליח למצוא כלים שידעו לעבוד עם הגועל הזה… נקווה לטוב.

כוכב-דוד
    משתתף

פלאי פלאים, כל הכבוד! האתר אכן עולה. ואני כבר התיאשתי… אכן "יאוש – שלא מדעת"…

דוד ארוון
    מנהל בפורום

אני לא אוהב את הפתרון הזה בכלל. הפורום הישן עובד על גרסת PHP עתיקה, שאינה נתמכת כבר שנים, ועל כן עלולה להיות מוקד משיכה להאקרים. אני חייב למצוא לזה פתרון.

לצערי, אפילו בעלי מקצוע שאני פונה אליהם בנושא, חוששים לגעת בדבר הזה.

כוכב-דוד
    משתתף

כמשתמש קצה אני לא חש בהבדל.

למה שהאקרים יכנסו? מה יש להם לחפש שם? הם מסוגלים דרך שם לחדור למחשבים אישיים?

דוד ארוון
      מנהל בפורום

זה ההבדל בין משתמש קצה להאקר. 🙂

למה שיכנסו? כי הם יכולים.

מה יש להם לחפש שם? כלום. הם מריצים כלים אוטומטיים שמחפשים אתרים עם נקודות חולשה. הם לא באמת ניגשו ישירות לאתר הזה.

לחדור משם למחשבים אישיים? המממ… היו כבר דברים מעולם שהאקרים שתלו נוזקות באתרים שהדביקו מחשבים אישיים של משתמשי קצה. זה נדיר ואני לא מאמין שזה יקרה אצלנו (לרמת נזק שכזה מחפשים אתרים עם הרבה תנועה לאתר). אבל לא לעולם חוסן.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.