הפורום השתדרג לטכנולוגיה חדשה – מוזמנים לנסות!

פורומים פורומים על האתר חדשות האתר הפורום השתדרג לטכנולוגיה חדשה – מוזמנים לנסות!

הדיון הזה מכיל 5 תגובות, ויש לו 3 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י 11/03/2019, 11:47.

• מאת
    תגובות

בוקר טוב לכולם,

אחרי שנים של רצון להעביר את הפורום לטכנולוגיה מתקדמה יותר (קלה יותר לתחזוקה, מאובטחת יותר, וכו'), אתמול עשיתי את הצעד הזה.
    לא הכל מושלם, ולא עבדתי על הכל. אבל זה הרבה יותר מסתם צעד קטן. מבחינתי ניתן לסגור פה את הפורום לכתיבה, ולעבור לכתוב שם.
    אבל לפני שאני עושה את זה, אני צריך את העזרה שלכם לבדוק שכל מה שקורה שם אכן עובד.
    אז הכתובת לכניסה לפורום החדש היא: https://new.hagigim.com

אני רוצה שתבדקו את הדברים הבאים:
    1. האם אתם מצליחים להתחבר לפורום עם שם המשתמש שלכם? אני לא בטוח שהססמאות יובאו גם הן ויש מצב שתצטרכו לעבור תהליך של "שכחתי ססמא".
    2. מצליחים לכתוב, לערוך (יש 15 דקות לערוך הודעה שנשלחה), למחוק וכו'?
    3. האם כל התוכן עבר? (הפורום הישן לא עבר והוא כרגע לא זמין זמנית מסיבה טכנית, ברגע שנסמן וי על מעבר תקין של הפורום הזה, אעבוד על הפורום הישן, למרות שזה יהיה הרבה יותר קשה).

יש לזכור שלא כל האלמנטים שיש פה, יהיו שם (חלקם מצרכי אבטחה וחלקם בגלל שהם לא קריטיים למעבר ולא יצא לי לסדר אותם), כמו:
    1. העלאת קבצים לא אפשרית שם.
    2. גם לא תמונות (האמת לא ניסיתי, אבל אני מניח שלא). הדרך היחידה תהיה להעלות אותן לאתר צד שלישי ולשתף את הכתובת שלה. אם יהיה צורך אעשה על זה מדריך.
    3. ראיתי כבר שהתגיות שהשתמשנו פה בשביל עריכת הטקסט (צבעים, גדלים וכו') לא עובדות שם. אז נכון, לפעמים זה לא נעים לקריאה, אבל אין ברירה. אני לא רואה אפשרות לסדר את זה.

לכל שאלה, אפשר לכתוב שם או כאן. אשתדל להיכנס מספר פעמים ביום לכאן בשביל לראות תגובות.
    תודה מראש.

כוכב-דוד
    משתתף

שלום רב, יישר כח!

הצלחתי להכנס עם הסיסמה הישנה.
    אין לי זמן כרגע עדין לעבור על הכל, מה שראיתי מיד, כמדומני שיש באשכולות רק את ההודעה הראשית בלי התגובות.

ELIHU
    משתתף

אני מצליח להתחבר, ומזה תבין שגם הסיסמה בסדר.
    את ההמשך נראה בשבוע הבא אי"ה.

כוכב-דוד
    משתתף

כתבתי תגובה, וערכתי. זה עובד.

ניסיתי להחליף את התמונה המפחידה.. אבל צריך להירשם באיזה אתר לא מוכר ובשפה זרה…

@elihu wrote:

אני מצליח להתחבר, ומזה תבין שגם הסיסמה בסדר.
    את ההמשך נראה בשבוע הבא אי"ה.

מעולה! שימחת אותי!

@כוכב-דוד wrote:

כתבתי תגובה, וערכתי. זה עובד.

ניסיתי להחליף את התמונה המפחידה.. אבל צריך להירשם באיזה אתר לא מוכר ובשפה זרה…

Gravatar?
    אין לך מה לפחד.
    בכל אופן – זה כרגע שולי ואולי אטפל בזה בהמשך.
    כרגע, מה שחבל לי זה שאנשים ממשיכים לכתוב פה ולא מבינים שזה לא יהיה בחדש. חבל.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.