התחילו להגזים

פורומים פורומים על האתר משוב התחילו להגזים

מציג 33 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      כוכב-דוד
      משתתף

באחת מהודעות הפרסומת הנוחתות פה לרוב, היה קישור שהלחיצה עליו גררה התראה חמה של האנטי וירוס שלי.
      התחילו להגזים.

כוכב-דוד
      משתתף

המשיכו להגזים, ובפראות.
      מחקתי עכשיו עשרות הודעות. ביניהם אחת שבקושי הצלחתי להבחין בה ולמוחקה בגלל שחסם הרימון שלי לא הראה מה כתוב בה. הקישורים שבה היו לאתרים שרימון חסם באופן מוחלט…

כוכב-דוד
      משתתף

איך שחזרתי לדף הראשי לאחר שכתבתי את ההודעה הקודמת, אני רואה שתוך כדי שאני רושם, הם השחילו עוד הודעה…

כוכב-דוד
      משתתף

חזרתי עכשיו. היה עוד אחד למחוק. כמובן.

סליחה כוכב.
      החזרתי את כל הפילטרים שהיו לאתר הקודם, החוסם מדינות שלמות מלהכנס לאתר.
      אתה צודק שאי אפשר ככה יותר. אני מקווה שמעכשיו זה לא יקרה יותר.

כוכב-דוד
      משתתף

הפילטרים פעילים? כי יש עכשיו שלשה.

כוכב-דוד
      משתתף

פלוס 4.
      אחד מהם אני לא יכול למחוק כי רימון לא מאפשר לי בשום פנים להכנס אפילו להודעה עצמה.

495
      משתתף

גם אני מוחק
      נדמה שמכונה מוסיפה את ההודעות
      צריך לחסום בצורה יסודית אם אפשר

מוזר. אני אבדוק..

בדקתי לעומק את ההודעה האחרונה. היא נשלחה מ-IP בצרפת. חלק מהמדינות שאני לא חוסם. אני חוסם מדינות כמו טורקיה, הרש"פ, רוסיה וכדו'. אבל לא חשתי לחסום מדינות מערביות. מה אם מישהו מהפורום (אני?) נוסע למדינות האלה ורוצה להתחבר משם?

המרגיז הוא שהבן אדם (?) הזה עלה על כך שפורום משוב פתוח לכתיבה חופשית. אני חושב שחייבים לאפשר פורום אחד לכתיבה חופשית לטובת אנשים שרוצים תמיכה טכנית כשהם לא מצליחים להתחבר, לא?

@מנהל האתר wrote:

בדקתי לעומק את ההודעה האחרונה. היא נשלחה מ-IP בצרפת. חלק מהמדינות שאני לא חוסם. אני חוסם מדינות כמו טורקיה, הרש"פ, רוסיה וכדו'. אבל לא חשתי לחסום מדינות מערביות. מה אם מישהו מהפורום (אני?) נוסע למדינות האלה ורוצה להתחבר משם?

המרגיז הוא שהבן אדם (?) הזה עלה על כך שפורום משוב פתוח לכתיבה חופשית. אני חושב שחייבים לאפשר פורום אחד לכתיבה חופשית לטובת אנשים שרוצים תמיכה טכנית כשהם לא מצליחים להתחבר, לא?

חשבתי שאתה חוסם גישה ממדינות ערב 🙄

אהלן ציון. טוב לראות אותך כאן.
      מצד שני, אני מקבל מיילים על כך שהאתר נפל (כשאני ואתה בעצם מחוברים יופי). אני חושש שחסמתי קצת יותר מדי…

עכשיו מגיעים ספאמרים מארה"ב. מה יהיה?

כוכב-דוד
      משתתף

נחוץ מסנן מסוג אחר.
      לדוגמה, להעלאת יותר משני קישורים נחוץ אישור מנהל.

כוכב-דוד
      משתתף

אני רואה שהבחור שסינן שתי הודעות (אחת מהן תוך כדי שאני כותב פה, ואני משאיר אותם כדי לתוכל לעמוד על טיבם) הכניס רק שני לינקים. אז אני חוזר בי מההצעה, ומציע לחסום כל הודעה שאין בה עברית, או לפחות אנגלית. אפשר לאשר אם אין שום קישור.

אפשר אולי לחייב אישור רק של הודעה/תגובה ראשונה של כל משתמש.
      ברגע שהראשונה אושרה, כל ההודעות/תגובות הבאות של אותו משתמש יאושרו אוטומטית.
      אם זה נתמך…

ציון, כן זה מה שאני אעשה.
      בנוסף, אחרי שחקרתי וגיליתי שיש 96 משתמשים רשומים ממקומות כמו סין ורוסיה, שיניתי את אופציית הרישום לכזו שמנהל ראשי בלבד יכול לאשר.
      כלומר, אם אני אראה משתמש מחוץ לישראל, תהיה לי סיבה טובה לחשוד ולא לאשר את המשתמש.

מעבר לכך, הסרתי כליל את השפה האנגלית מהאתר. מעתה כולם יראו את האתר רק בעברית. מעניין אם זה ישנה משהו.
      אני שוקל אפשרות לחייב שימוש באותיות עבריות בלבד בשביל שם המשתמש. מה אתם אומרים?

בינתיים לא הייתי מגביל שמות משתמש לעברית בלבד (495 יהפוך לתצה?) – אנחנו לא רוצים לוותר על לועזיים נוכחיים (frt) או היסטוריים (מי אמר KIRA?)

@ציון דרך wrote:

בינתיים לא הייתי מגביל שמות משתמש לעברית בלבד (495 יהפוך לתצה?) – אנחנו לא רוצים לוותר על לועזיים נוכחיים (frt) או היסטוריים (מי אמר KIRA?)

התכוונתי מעכשיו והלאה.
      אגב, KIRA לא נמצאת במסד הנתונים הנוכחיים. לצערי לא הצלחתי לייבא את המסד הקודם, ואין לי יותר מדי זמן להתעסק בו (כולו בג'יבריש).

אז ככה… אלו השינויים שעשיתי:
      1. הורדתי את מס' ההודעות לאישור משתמש חדש ל-1 לפי המלצת ציון וכוכב.
      2. מעתה משתמש חדש יצטרך אישור של מנהל ראשי (נדמה לי שכרגע זה מוגדר כאלין ואני).
      3. פורום משוב, בצער רב, נסגר לאפשרות כתיבה למשתמשים לא רשומים.
      מה שאומר, שמשתמש שאינו רשום לא יכול לכתוב כלום בפורומים, וזה מצב שמאד לא רציתי. רציתי מקום שבו משתמש לא רשום יוכל לכתוב על בעיות טכניות שיש לו בתהליך הרישום. אבל עם הספאמרים האלה, זה בלתי אפשרי.
      4. הפעלתי אופציה בפורום לזיהוי ספאמים לפי IP. המערכת מזהה IP ומחפשת אותו בשני אתרים המנהלים רשימות של ספמארים לפי IPים. ציפיתי לאיזו איטיות במערכת בגלל זה, אבל אני לא חשתי בכך. אם אתם חשים באיטיות, אנא דווחו.
      5. מחקתי את כל המשתמשים שלא זיהיתי אותם (מעל 100). מתחילים דף חלק.

מקווה שזה יעזור.

זה מוכיח את עצמו. הרגע קיבלתי הודעה על משתמש חדש שרוצה להירשם. את ה-IP שלו אי אפשר אפילו לזהות.
      כמובן שמחקתי אותו.

כוכב-דוד
      משתתף

לגבי 3, אפשר אולי לפתוח כתובת דוא"ל שיכתבו אליך, מי שיש לו בעיות.
      לא הבנתי את הענין אודות השפה האנגלית, יש כותב אחד בפורום דקדוקי קריאה שכותב בשפה האנגלית והח'ברה מבינים אותו ועונים לו גם בעברית, רצוי שהוא יוכל להמשיך לכתוב כך.

כוכב, הכוונה היתה לאפשר רק שמות משתמש בעברית. לא להכריח שימוש בשפה עברית בפורומים, אלא רק עבור שמות המשתמשים.
      בכל אופן, ירדתי מזה. מה שכן, הסרתי את האפשרות לממשק משתמש באנגלית. כלומר, כל הפונקציות באתר יהיו כעת רק בעברית. אני מקווה שאין לו בעיה עם זה.

כוכב-דוד
      משתתף

כרגע ניסיתי לחפש ניק זה בפורום הישן, אני לא מצליח למצא. חיפוש מילה באנגלית בכלל לא עובד שם. כמדומני קראו לו פרדריק באותיות לועזיות או משהו כזה.

כוכב-דוד
      משתתף

ובכל אופן עושה רושם שהם "הפסיקו להגזים" ונחסמו טוטלית, יישר כח!

@כוכב-דוד wrote:

כרגע ניסיתי לחפש ניק זה בפורום הישן, אני לא מצליח למצא. חיפוש מילה באנגלית בכלל לא עובד שם. כמדומני קראו לו פרדריק באותיות לועזיות או משהו כזה.

אויש. אז כנראה שמחקתי אותו בטעות. מוזר, בדקתי שלכל מי שמחקתי לא היו הודעות בפורום.
      אבל אולי עם הכמות הגדולה שמחקתי, פסחתי על אחד.

יש לכם קשר איתו מחוץ לפורום להסביר לו מה קרה ולבקש ממנו להירשם מחדש?

כוכב-דוד
      משתתף

רגע, אני דיברתי על הפורום הישן, בפורום החדש, הוא (frederic?) טרם נרשם למיטב זכרוני.
      אבל יש ניק אחר שהיה "פסח" ונרשם בפורום החדש באותו שם אבל באותיות לועזיות (בגלל התקלה שהיתה בהתחלה שאי אפשר היה להרשם באותיות עבריות), אני מקוה שהוא לא נמחק.

לא הוא לא. אותו זיהיתי. 🙂
      הרגעת אותי לגבי פרדריק. חיפשתי פה הודעות שלו באנגלית ולא מצאתי. פחדתי שמחקתי גם אותו וגם את ההודעות שלו.
      הלכתי ונברתי בהיסטוריית המחיקות, ולא מצאתי שם כזה או דומה. עכשיו אני מבין.

ערב טוב.

אם צריך, אני מוכן לחשוב על שם כלשהו אחר בשבילי, בעברית.

בכל אופן, תודה רבה לכל העוסקים במלאכת שמירת הפורום ממזיקים!

🙂

@frt222 wrote:

ערב טוב.

אם צריך, אני מוכן לחשוב על שם כלשהו אחר בשבילי, בעברית.

בכל אופן, תודה רבה לכל העוסקים במלאכת שמירת הפורום ממזיקים!

🙂

אין שום צורך. הכל בסדר.

כוכב-דוד
      משתתף

דוקא אהבתי את זה שבפורום פה נרשמים בשם האמיתי, התחיל עם זה 'אבישי_ל'.
      אמנם frt202 (בכוונה 'טעיתי') זה שם אמיתי, אבל לא מספיק ברור למי שאינו מכיר.

@מנהל האתר wrote:

כל הכבוד לך!

זאת הפעם הראשונה שאני נתקלת בהתחשבות כזאת מצד מנהל אתר ישראלי.

🙂

@סתוית wrote:

@מנהל האתר wrote:

כל הכבוד לך!

🙂

את רואה??? היה שווה לבוא לבקר כאן!!!

🙂

@סתוית wrote:

@מנהל האתר wrote:

כל הכבוד לך!

🙂

תודה סתוית. אבל מאז נאלצתי לחסום את האפשרות לכתיבה חופשית גם בפורום משוב, היות ואותם גורמים ניצלו את הפרצה.
      מעתה, כל משתמש שירצה להירשם לכתיבה באתר, יצטרך אישור שלי.

מציג 33 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.